EsTusiņiCeļojumiAinavasDzīvniekiJokiAutoSlavenībasCitas

Zum, zum, Dzejniek!

 Visi albumi > dominique albumi     
Šodien, 26. oktobrī, laikā no vieniem līdz diviem notika Sarmītes Neibartes sastādītās grāmatas par dzejnieku un Sarmītes dzīvesbiedru (iespējams, korektāk būtu rakstīt, ka Sarmīte ir Aivara dzīvesbiedre, bet, lai) Aivaru Neibartu "Zum, zum, dzejniek!". Varbūt gluži simts viesu nebija, bet, kā teica grāmatas veidotāji un līdzautori: "Bijām domājuši par intīmu vakaru kādā stūrītī, bet..!" Grāmatas redaktors - Guntis Berelis, bet īpaši dziļi Ņurbuļa (pat Sarmīte nezina, kā šis pavārds Aivaram radies) pantiņos ielasījās un savu devumu grāmatas tapšanā sniedza dzejnieks, tulkotājs un poētikas eksperts Māris Salējs. Tas, tā, teju oficiāla atskaite par to, kur biju, ko darīju un nedarīju :)
Patiesībā, pasākums bija ļoti, ļoti! Tāds kā gadu desmitiem nesatikušos draugu/kolēģu "Aivarotāgs", ko reiz, vēl ļoti senos laikos Āžu bulvārī, pēc viena no Aivaru triumvirāta dalībnieka, žurnālista Aivara Ozoliņa vārdiem, esot ieviesis Neibarts, lai sekmīgi pārvaldītu savu karaļvalsti! Kurai, kā to apliecina daudzie Neibarta dzejas krājumi un citas būšanas, bijusi pat sava valoda!
Tādi un līdzīgi atmiņu stāsti, atkalsatikšanās, "vai tu mani vēl..""Nē, man ir vīrs un trīs mazbērni!.... bet, tu to dīvāniņu zem liepas tomēr neizmeti, ko?.."
Ehh, grūši tā, vienā piesēdienā pastāstīt par šo pasākumu, kur teju katrs klātesošais - personība ar savu stāstu, savu vēsturi, savu dzīvi. Dzīvi, kurā katram no mums savu bārdu iekratījis, viedu paudumu paudis vai vienkārši galvu noglaudījis kājā iekodis vai gaitnieka statusā pēc bairīša aizsūtījis Aivars Neibarts.
1
Dienas kā asi sodrēji....
1
Sarmīte Neibarte - par...

rozes jāņu siers saules aptumsums vīns ledus skulptūras kūkas bumbieri zeķes tall ships races 2013 rasa margrietiņas dziesmu un deju svētki pludmale pīrsings māllēpe tamborējumi banāni Stokholma buru kuģis sniegavīrs taurenis