EsTusiņiCeļojumiAinavasDzīvniekiJokiAutoSlavenībasCitas

Malaysia

 Visi albumi > riks albumi     
36 grādi pie relatīvā gaisa mitruma tuvu pie 100%. Netālu no ekvatora, satumst strauji. Paisums. Bēgums. Kreisā satiksme. Nepavisam nav jāpasāk vadīt auto, lai sanāktu nelāga ? pietiek pa paradumam paskatīties pa kreisi un nokāpt uz braucamās daļas. Valsts reliģija ? musulmaņu, daudz ari hinduistu. Visas reliģijas ievazātas un to, ka musulmaņu ņēmusi virsroku, skaidro vienkārši ? kristieši ar uguņiem un ūdeņiem un zobeniem, arābi tā draudzīgi, ar biznesa piedāvājumiem.
15 štati, dažos sultāni, dažos minpreži ? kuru štatu sultāni neaizmuka kara laikā, tajos palika sultāni, kuru aizmuka, tajos iecēla minprežus.

Kanibālisms ibaniem sāpīga tēma, vai tādēļ, ka pa retam apēd kādu garšīgāku tūristu, kurš nošķīries no bara vai tādēļ, ka piegriezušies jautājumi, paliek neskaidrs.
Virtuves ievazātas japāņu, ķīniešu un indiešu ? tik labi mani nebija iepriekš barojuši un ne visai ceru, ka baros. Gribētos. Nākamais lielākais izrijējs tūlīt aiz manis bija viens galvas tiesu par mani īsāks 60 kg dzīvsvarā vijolnieks, kopā bīdījām teoriju, ka mums rados plēsīgie zvēri un tādēļ zarnas īsākas, attiecīgi organisms nespēj tik daudz labuma uzņemt no uzturvielām un ka mums, lai to kompensētu, vairāk jāēd.
Pie hinduistu tempļa mērkaķi ēd polietilēna kulītes un mēģina tūristiem nospert brilles. Pabijām pasaulē lielākajā alpaka fabrikā, uzfilmēju metru garu monitorķirzaku peldam pa pilsētas kanālu. Krokodilu audzētavā inventūra vai izejamdiena. Kokospalmas un banānu palmas. Kuala Lumpurā uz to brīdi augstākā celtne pasaulē. Kilometru garš tilts uz Singapūru. Pa tarakānam lielveikalu vitrīnās. Viesnīcā blakšu un peļu vietā mazas, zaļas, glītas ķirzaciņas.
Viesnīcā izlasu, ka var palūgt palasīties uz nakti «Holy Bible», Korānu un hinduistu rakstus. Īstenie musulmaņi Korānu netulko, tak domāju, visādi var būt, palūdzu lai atnes. Atnesa Phillips pletīzeri. /[Coran], [iron]/. Tad vēl gadījās man mazliet pārklausīties, zvana brīdī studēju lapiņu par ?message?, nu, zvana, ?message? ienācies, tak nē, tuvākā sarunā noskaidrojas, ka ?massage?. Nu, tādas izpriecas man nebija pa kabatai.
dabai pietuvinatā Hilton viesnīca Johor-Baru
13
dabai pietuvinatā Hilt...

panteons sagrada familia sēnes Venēcija Āhene kalifornija Londona Stokholma Parīze gaisa baloni havaju salas lohnesa ezers geizeri Tallina bauskas pils Berlīne medūza raftings Sicīlija rozes Daugavpils